"gi joga = Gabriela Ingeli jóga = yoga light studio Kladno"

Od 18ti let jsem toužila otevřít svoje studio, ale pořád jsem neměla odvahu. Svůj sen jsem si splnila až teď a 5.10.2016 pro Vás otevřela Yoga light studio. Čím víc jsem cvičila (a cvičím) jógu, tím víc jsem začala naslouchat sama sobě a začala jsem dělat více věci, které mám ráda. I přes obrovský strach jsem začala věřit, že se studiu bude dařit, když dělám s láskou to, co mě naplňuje a kde jsem svým srdcem. Už jako malá holka jsem si pořád hrála na cvičitelku a na paní učitelku. Teď, ve 40ti letech už jsem si konečně dovolila se poslechnout, mít se ráda, a mám pocit, že moje srdce je doma.
 
Mým záměrem je,:
  • aby Vám všem, kdo do studia přicházíte, bylo dobře jak na Duši, tak na těle,
  • aby ti, kteří se neslyšeli tak, jako dřív já, se prostřednictvím jógy možná uslyšeli
  • a hlavně abyste si aktivně odpočinuli od stresu, pobyli rádi sami se sebou, ale i našli možná nové, stejně naladěné, přátele.
 
Přeji si z celého srdce, aby pro Vás bylo Yoga light studio oázou klidu tak, jako je pro mě.
 
Pro Váš relax jsou ve studiu k dispozici i masáže (vice info viz sekce "MASÁŽE").

Kdy a kde cvičíme:

Cvičíme dle zde uvedeného rozvrhu v "yoga light studiu", které naleznete v ulici Josefa Hoffmanna 3363, Kladno (viz mapa). Studio sdílí prostory Academy JUDO NEXT z.s, které jsou na prvním patře společnosti "Autoslužby Trojan Kladno". Pro vstup využijte schodiště směrem od ulice "Dukelských hrdinů" (viz Street View). Parkování je možné v ulici Josefa Hoffmanna.
 

Cvičíme tyto druhy jógy:

 
 
 
 
 
yoga light studio - www.gijoga.cz - Gabriela Ingeli - jóga - poradenství - Kladno
© di 2021